-10 % na vše | Jarní radosti
Sklenice J-Line Solynom 250 ml
Kód: J-31983Související produkty
Detailní popis produktu
Nadčasová sklenice Solynom od značky J-Line se stane elegantním designovým doplňkem na každém stole. Její jemné oblé tvary a průhledné sklo s texturovaným povrchem vnesou do prostoru pocit vizuální čistoty a lehkost. Je to ideální volba pro servírování ledového čaje, vody i limonády. Zkombinujte ji se dvěma džbány různých velikostí ze stejné série a slaďte si tak váš prostřený stůl k dokonalosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924319830 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 12 cm |
| Průměr: | 8,5 cm |
| Sklenice: | Sklo |
| Objem: | 250 ml |
| Min. ks k objednání: | 6 ks |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.