Vyhrajte pohovku a poukazy
Sklenice Kave Home Mimba
Kód: LF-R0500039CC07Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce skleněného nádobí Kave Home Mimba přináší jedinečný design s jemnou zvlněnou texturou, která vytváří elegantní hru světla a stínu. V kolekci lze samostatně zakoupit klasické sklenice na vodu nebo limonády, sklenice na víno a dvě varianty sklenic vhodných na šampaňské nebo míchané koktejly. Vysoká kvalita zaručuje dlouhou životnost i snadnou údržbu, včetně možnosti mytí v myčce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8433840943473 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 13 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Sklenice: | Sklo |
| Min. ks k objednání: | 6 ks |
| Vhodné do myčky na nádobí: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.