momenti novinky
Stříbrné stropní světlo Nova Luce Ragu 36 x 36 cm
Kód: NOL-866604Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní světlo Ragu od Nova Luce dodá vašemu interiéru nádech elegance a funkčnosti. Je vyrobeno ze stříbrně lakovaného kovu v jednoduchém čtvercovém designu. Ačkoliv nenabízí možnost stmívání, jeho osvětlení přinese do vašeho prostoru příjemnou atmosféru a hřejivé světlo. Díky minimalistickému designu se světlo hodí do různých typů interiérů, od moderních až po industriální. Nechte světlo Ragu, aby prozářilo váš domov a dodalo mu patřičnou dávku stylu!
Pozn.: Žárovky nejsou součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017413758 |
| Materiál: | Plast, Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 4 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hloubka: | 36 cm |
| Světlo: | Kov, akryl |
| Světelný zdroj: | 4 x E27, max. 10 W |
| Napětí: | 230 V |
| fv_Barva: | #6E6865 |
| fv_Rozměry: | 36 x 36 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.