momenti novinky
Světlá dubová komoda ROWICO HADDINGTON 102 x 45 cm
Kód: RO-120133Související produkty
Detailní popis produktu
Komoda HADDINGTON značky ROWICO je vyrobena z dubové dýhy, jejíž atraktivní světlé zbarvení je velice moderní a dodá interiéru lehkost a vzdušnost. Vzdušný vzhled komodě dodává také vyšší kovová podnož, která připomíná podstavec - komoda bude tedy výraznou dominantou každého prostoru. Slušet jí to bude v rustikálních interiérech i v interiérech laděných ve stylu scandi. Úložný prostor komody je rozdělen do šesti polic, které jsou ukryty za dvěma posuvnými dvířky. Komoda může sloužit například k uskladnění ručníků nebo ložního prádla. A pokud vám třeba zrovna došlo místo v knihovně, do komody HADDINGTON se jich dost vejde!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 7340126554098 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Rozpětí: | Od 101 do 120 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 146 cm |
| Šířka: | 102 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Výška podnože: | 56 cm |
| Max. nosnost police: | 10 kg |
| Korpus: | Dubová dýha |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.