Světle béžová sametová podnožka Aveiro 75 x 75 cm
Kód: COS_POUF_184_F1_AVEIRO1Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podnožky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5907114582093 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Plast |
| Šířka: | 75 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hloubka: | 75 cm |
| Výška podnože: | 4 cm |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| 150 kg: | 13 kg |
| Čalounění: | Samet |
| Typ látky: | Casino Pearl |
| Martindale: | 100.000 |
| Certifikace OEKO-TEX: | Ano |
| Podnož: | Černý plast |
| fv_Barva: | #D0C7BC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Cosmopolitan Design tvoří nábytek pro ty, kteří chtějí, aby jejich domov byl víc než jen funkční prostor – místo, které má charakter i vlastní energii. Pohovky, křesla i podnožky této značky nejsou jen místem k odpočinku, ale promyšlenými prvky, které dokážou prostoru vtisknout jedinečnou atmosféru. Značka citlivě sleduje, jak se mění způsob, jakým žijeme, a přináší nábytek, který odpovídá potřebám současného člověka – kombinuje vizuální originalitu s pohodlím a praktičností. Cosmopolitan Design věří, že domov má být zrcadlem osobnosti těch, kteří v něm žijí. Proto staví své návrhy na různorodých tvarech a barevných kombinacích.