Heureka hodnocení 97 %
Světle šedá borovicová postel Koben 90x200 cm
Kód: 365558-BETSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jednolůžková postel Koben je vyrobena z masivního borovicového dřeva a lakovaná v univerzálním, nyní velmi oblíbeném, šedém odstínu. Tato krásná masivní postel je vhodná pro matraci o velikosti 90x200 cm a je možno ji doplnit o výsuvný úložný prostor, který lze použít také jako box pro druhou matraci.
Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod.
#tab-Péče o produkt#
Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713052578 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Šedá |
| Rozměr lůžka: | 90 x 200 |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| S roštem: | Ne |
| S úložným prostorem: | Ne |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 219 cm |
| Hloubka: | 95 cm |
| Postel: | Broušená borovice |
| Ložná plocha: | 90x200 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #8F918F |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.