Světle šedá látková postel Kave Home Matters 150 x 190 cm
Kód: LF-D082VA03Související produkty
Detailní popis produktu
Stylová postel Kave Home Matters je krásným příkladem moderního designu. Je čalouněná látkou Varese s teflonovým povrchem, který je odolný proti skvrnám. Díky svému atraktivnímu vzhledu bude skvěle doplňovat moderní interiéry. Velkou výhodu představuje úložný prostor, který můžete využít na lůžkoviny, ale také k uskladnění sezónního oblečení. Praktickým detailem je prostorná kapsa u čela postele - skvěle se hodí k odložení rozečtené knihy nebo časopisu. Postel Matters se hodí pro vysoké matrace o rozměru 150x190 cm.
#tab-Péče o produkt#
K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
#tab-Péče o produkt#
Pozn.: Dodáváno bez matrace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8433840491417 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Šedá |
| Rozměr lůžka: | 150 x 190 |
| S roštem: | Ano |
| S úložným prostorem: | Ano |
| Výška: | 36 cm |
| Šířka: | 150 cm |
| Hloubka: | 190 cm |
| Úložný prostor: | 28x144x184 cm |
| Max. nosnost: | 300 kg |
| Čalounění: | Teflonová látka |
| Konstrukce: | Dřevotříska |
| Rozměry lůžka: | 150 x 190 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměr balení 1: | 18x97x153 cm |
| Rozměr balení 2: | 17x41x195,5 cm |
| Rozměr balení 3: | 15x50x60 cm |
| Hmotnost: | 69 kg |
| Kapacita úložného prostoru: | 855 l |
| Gramáž látky: | 400 g/m² |
| Kód vzorníku: | MTK0051 |
| fv_Barva: | #B6B5B1 |
| fv_Rozměry: | 150 x 190 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.