Heureka hodnocení 97 %
Světle šedá zahradní barová židle Kave Home Culip 65 cm
Kód: LF-J1100032NN03Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní barová židle Culip značky Kave Home má konstrukci vyrobenou z lakovaného hliníku. Tento lehký materiál je 100 % vhodný pro venkovní použití, je odolný vůči korozi a UV záření. Culip tak bude vaším společníkem na dlouhá léta, zažije s vámi nespočet grilovaček, oslav i rodinných setkání. Díky výpletu z pružného polyesterového lana vám navíc poskytne maximální pohodlí. V sérii Culip k ní najdete také další produkty, díky kterým můžete vytvořit dokonale sladěné zahradní posezení.
Pozn.: Při delším nepoužívání doporučujeme nábytek přikrývat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8433840913414 |
| Materiál: | Látka, Hliník |
| Barva: | Bílá, Šedá |
| Opěradlo: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| Výška: | 93,5 cm |
| Šířka: | 45,5 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Výška sedu: | 65 cm |
| Šířka sedu: | 39 cm |
| Hloubka sedu: | 37,5 cm |
| Výška opěradla: | 32 cm |
| Výška podnože: | 24 cm |
| Konstrukce: | Lakovaný hliník |
| Odolnost: | UV záření, koroze |
| Výplet: | Polyester |
| Barevný kód vzorníku: | MTK0405, MTK0429 |
| Norma: | EN 581:2017 |
| Umístění: | Interiér, exteriér |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Max. nosnost: | 130 kg |
| Stohovatelné: | Ano |
| fv_Barva: | #A9A79E |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.