Heureka hodnocení 97 %
Teaková zahradní barová židle Kave Home Giverola 67,5 cm s výpletem
Kód: LF-J0600077FN12Související produkty
Detailní popis produktu
Židle Giverola vás nadchne především použitým materiálem. Je tvořena masivním teakovým dřevem, které vkusně doplňuje ručně tkaný výplet z umělých vláken. Samozřejmostí je odolnost výpletu vůči UV záření, takže se nemusíte bát, že by brzy vybledl. Přirozený vzhled a přírodní zbarvení tohoto designového kousku s sebou přinesou útulnou atmosféru, ať už židli umístíte do interiéru nebo exteriéru. Giverola bude vypadat skvěle především u barového stolku na terase, balkoně či pod pergolou, doporučujeme ji doplnit masivním nábytkem a doplňky z přírodních materiálů. Sladit ji navíc můžete s jídelními židlemi ze stejnojmenné série.
Pozn.: Při delším nepoužívání doporučujeme nábytek přikrývat, nebo jej sklidit do krytého exteriéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8433840870939 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Opěradlo: | Ano |
| Výška sedu: | Do 67 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 80 cm |
| Šířka: | 47 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Výška sedu: | 67,5 cm |
| Šířka sedu: | 44 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| Výška opěradla: | 13 cm |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Max. nosnost: | 130 kg |
| Konstrukce: | Teakové dřevo |
| Výplet: | Syntetické vlákno |
| Odolnost vůči UV záření: | Ano |
| Certifikace: | FSC |
| Umístění: | Interiér, exteriér |
| Barevný kód vzorníku: | MTK0400 |
| Norma: | EN 581:2017 |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| Rozměr balíku: | 86x52,5x53,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.