Tmavě hnědý dřevěný konferenční stolek J-line Taklo 60 x 45 cm
Kód: J-25040Související produkty
Detailní popis produktu
Tmavě hnědý konferenční stolek J-line Taklo, jehož deska je neokoukaného a organického tvaru, příjemně pozvedne váš interiér. Kvalitní dřevěná deska s jednoduchou a štíhlou kovovou podnoží vytváří elegantní spojení, které bude skvěle doplňovat moderně zařízené interiéry. Stolek je možné doplnit o jeho vyšší verzi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924250409 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška konf. stolků: | Nízké (do 30 cm) |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Hmotnost: | 3,8 kg |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Deska: | Dřevo |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.