Heureka hodnocení 97 %
Travertinová stolní lampa Doris 44 cm
Kód: MIC_LMP_T_44_DORIS1Související produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampa Doris od značky Micadoni v sobě spojuje přirozenou krásu materiálů a nadčasový design. Její autentický charakter vyniká díky podstavě z travertinu, která přináší do interiéru jedinečnou kresbu kamene a jemnou, přírodní strukturu. Každý kus je tak díky jedinečné kresbě kamene skutečným originálem. Lněné stínidlo rozptyluje světlo do měkkého, hřejivého tónu, který vytváří pocit klidu a pohody. Večer promění obývací pokoj i ložnici v útulné útočiště, kde si můžete vychutnat chvíle pro sebe. Doris je designový prvek, který do domova vnese teplo přírodních materiálů, eleganci a nenápadný luxus. Stačí ji rozsvítit a prostor získá nový, klidnější rozměr.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5905389925942 |
| Materiál: | Látka, Kámen |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 44 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Stínidlo: | Lněná látka |
| Podstava: | Travertin |
| Světelný zdroj: | 1x E27, max. 40 W |
| Váha: | 4,51 kg |
| Rozměr balení: | 39 x 25 x 38 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.