Úložný box z přírodních vláken Bloomingville Milo 42 cm
Kód: BV-82058267Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte praktický, ale zároveň stylový doplněk do dětského pokojíčku? Úložný box Milo si vás získá na první pohled! Je vyroben z listů vodního hyacintu a má podobu roztomilého pejska. Úklid pokojíčku s ním bude rázem jednodušší a možná začne vaše děti i bavit. Nemusíte ho však využít jen na hračky – skvěle poslouží také k uložení knížek nebo dětského oblečení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173319251 |
| Materiál: | Ratan |
| Barva: | Přírodní |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 50 cm |
| Průměr: | 42 cm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Koš: | Vodní hyacint |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.