Větší tmavě zelená kovová stolová podnož Kave Home Esilda 72 cm
Kód: LF-T0100046RR19Související produkty
Detailní popis produktu
Podnož Esilda španělské značky Kave Home se skvěle hodí do prostor kaváren, barů a restaurací. Tmavě zelené celokovové provedení z ní dělá opravdu elegantní kousek. Slušet jí to bude s kulatými i čtvercovými deskami – výhodou je, že si díky ní snadno vytvoříte stůl přesně podle vašich představ. Dostupná je ve třech velikostech a barevných provedeních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8447305037409 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Zelená |
| Výška: | 72 cm |
| Šířka: | 29,5/55 cm |
| Hloubka: | 29,5/55 cm |
| Průměr podstavy: | 7,6 cm |
| Hmotnost: | 17,2 kg |
| Podnož: | Lakovaná nerezová ocel |
| Umístění: | Interiér, exteriér |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.