Heureka hodnocení 97 %
Zelená sametová trojmístná pohovka Aveiro 220 cm
Kód: COS_3S_184_F1_AVEIRO7Související produkty
Detailní popis produktu
Trojmístná pohovka Aveiro přináší dokonale vyvážené spojení moderního designu, pohodlí a uvolněné elegance, která promění obývací pokoj v místo, kde budete chtít trávit každou volnou chvíli. Charakteristické hluboké sedáky, výrazné měkké tvary a široké područky vytváří útulný a vzdušný vzhled, který působí luxusně a zároveň mimořádně pohodlně. Aveiro skvěle vynikne v moderních, minimalistických i japandi interiérech a díky variabilní kolekci ji snadno přizpůsobíte svému prostoru. V nabídce najdete několik rozměrů i variant provedení, díky kterým jednoduše vytvoříte harmonický a dokonale sladěný interiér. Kolekce je dostupná v několika typech čalounění včetně sametové látky Casino, která zaujme jemným leskem, hebkým velurovým povrchem a elegantním vzhledem. Látka je zároveň odolná vůči oděru i poškrábání, snadno se udržuje a díky úpravě omezující vstřebávání tekutin je ideální i pro každodenní život v rušném domově.
Pozn.: Interiérová fotografie je pouze ilustrativní.
#tab-Péče o produkt#
Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který nejlépe ladí s vaším stylem a interiérem. U vybraných pohovek a křesel najdete PDF vzorník látek v sekci „Ke stažení“. Pokud si přejete fyzický vzorník, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu prostřednictvím chatu, telefonu nebo e-mailu.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trojmístné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5907114581461 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Zelená |
| Rozpětí pohovky: | od 201 do 250 cm |
| Materiál podnože: | Plast |
| S úložným prostorem: | Ne |
| Šířka: | 220 cm |
| Výška: | 86 cm |
| Hloubka: | 118 cm |
| Šířka sedu: | 164 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Hloubka sedu: | 90 cm |
| Šířka područky: | 28 cm |
| Výška područky: | 68 cm |
| Výška zádové opěrky: | 21 cm |
| Výška podnože: | 4 cm |
| Max. nosnost: | 350 kg |
| Hmotnost: | 108 kg |
| Čalounění: | Samet |
| Typ látky: | Casino Forest |
| Martindale: | 100.000 |
| Certifikace OEKO-TEX: | Ano |
| Podnož: | Černý plast |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #867E5C |
| fv_Šířka: | 220 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Cosmopolitan Design tvoří nábytek pro ty, kteří chtějí, aby jejich domov byl víc než jen funkční prostor – místo, které má charakter i vlastní energii. Pohovky, křesla i podnožky této značky nejsou jen místem k odpočinku, ale promyšlenými prvky, které dokážou prostoru vtisknout jedinečnou atmosféru. Značka citlivě sleduje, jak se mění způsob, jakým žijeme, a přináší nábytek, který odpovídá potřebám současného člověka – kombinuje vizuální originalitu s pohodlím a praktičností. Cosmopolitan Design věří, že domov má být zrcadlem osobnosti těch, kteří v něm žijí. Proto staví své návrhy na různorodých tvarech a barevných kombinacích.