Heureka hodnocení 97 %
Zelený čalouněný taburet BELLEVUE ø 41 cm
Kód: 1001650Související produkty
Detailní popis produktu
Designový taburet Bellevue v sobě mistrně spojuje organické materiály s odvážným barevným akcentem v hřejivé červené nebo elegantní zelené barvě. Stabilní základna z robustního kaučukovníku je rafinovaně potažena luxusní ořechovou dýhou, jejíž hřejivá textura kontrastuje s měkkým, vysoce odolným čalouněním sedáku. Tento minimalistický kousek v severském duchu poslouží jako elegantní podnožka, příležitostné sezení i jako stylový designový solitér ve vašem obývacím pokoji či ložnici.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Taburety |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548108172 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Zelená |
| Dekor dřeva: | Ořech |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 46 cm |
| Průměr: | 41 cm |
| Max. nosnost: | 120 kg |
| Čalounění: | Nylon, Polyester |
| Barevná stálost: | 4-5 |
| Martindale: | 10 000 |
| Hustota výplňové pěny: | 20 |
| Konstrukce: | Kaučukové dřevo |
| Povrch podnože: | Ořechová dýha |
| Rozměry balíku: | 42 x 48 x 42 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #303530 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Potrpíte si designu na jedinečnost a v interiéru toužíte po útulné atmosféře, která vás odnese daleko od starostí všedních dnů? Tak přesně tohle vám může nabídnout nábytek Dutchbone. Značka klade jak u nábytku, tak i interiérových doplňků důraz na udržitelnost a také na tradiční řemesla i ruční výrobu. Vše vnímá jako základní stavební kameny pro návrh originálních a vysoce kvalitních designových kousků, které okamžitě pozvou do každého interiéru atmosféru nabitou pohodou a stylovým komfortem. Zcela typické je pro značku použití exotických druhů dřev a dalších přírodních materiálů, výrazných barevných kovů, bohatě zdobených ornamentálních dekorů a také paleta sytých odstínů teplých barev. Pozvěte domů vůni dálek a nechte se okouzlit značkou Dutchbone!