Zelený plastový chladící box BE WINE 32 x 24 cm
Kód: 1001554Související produkty
Detailní popis produktu
Chladící box Be Wine promění každé venkovní posezení v estetický zážitek s nádechem moderního retra. Díky praktické rukojeti a kompaktním rozměrům se stane vaším nepostradatelným společníkem na piknik i zahradní party, kde díky naplnění ledem udrží nápoje i drobné občerstvení v ideální teplotě. Vysoce odolný práškový lak chrání povrch před poškrábáním, zatímco vestavěný otvírák na lahve podtrhuje promyšlenou funkčnost tohoto veselého designového kousku. Tento designový box je dostupný v několika barevných verzích, díky čemuž ji snadno sladíte s atmosférou vaší zahradní party.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
#tab-Péče o produkt#
Díky odolnému práškovému nátěru stačí chladič po použití otřít navlhčeným hadříkem a následně vysušit. Pro zachování sytosti barev a integrity povrchu jej nemyjte v myčce a vyhněte se agresivním čisticím prostředkům.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladicí nádoby |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8718548106987 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Béžová, Zelená |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 43 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 24 cm |
| Box: | Práškově lakovaný plast |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Váha: | 4,5 kg |
| fv_Barva: | #4b7d38 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud byste měli v ruce holandský slovník, pod písmenem “Z” byste mohli najít slovíčko zuiver. Kromě slovníku máte ovšem možnost potkat tento pojem, který lze jednoduše přeložit jako “čistý”, ještě ve světě interiérového designu. A to jako název jedné z nejvýraznějších značek nábytku a interiérových doplňků současnosti. Značka ZUIVER, pohybující se na trhu od roku 2011, dělá významu svého názvu čest – čistotě a jednoduchosti je absolutně věrná ve všech směrech své činnosti. Produkty ZUIVER reflektují požadavky moderního životního stylu a nechybí jim ani dotek současných designových konceptů. U doplňků i nábytku klade ZUIVER důraz na nadčasovost, komfort, ale také kreativitu a nápaditost. I přesto ale produkty promlouvají nekomplikovaným jazykem a cestu si k nim najde každý, komu je blízká myšlenka útulného a zároveň moderního domova, který nepodléhá krátkodobým trendům. Nechte se okouzlit cenově dostupnými kousky ze země tulipánů a proměňte svůj sen o designovém bydlení ve skutečnost.