Žlutá plastová zahradní židle SERRA
Kód: 1000334Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní židle Serra vnáší do venkovních prostor vytříbený minimalistický design, který harmonicky splyne s moderní terasou i divočejší městskou zahradou. Její čistá silueta je rafinovaně odlehčena stylovou perforací opěradla a sedáku, což židli dodává vizuální lehkost a zajišťuje maximální komfort i během horkých letních dnů. Díky použití vysoce odolného a lehkého polypropylenu hravě odolá prudkým dešťům i intenzivnímu slunci, přičemž zůstává snadno stohovatelná. Čtyři pečlivě vybrané zemité odstíny (sofistikovaná šedá, olivově zelená, hřejivě žlutá a tlumená červená) umožňují barvy elegantně kombinovat a vtisknout venkovnímu stolování osobitou atmosféru.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548092914 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Žlutá |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Plast |
| Stohovatelné: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 80 cm |
| Šířka: | 46 cm |
| Hloubka: | 53 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Šířka sedu: | 42 cm |
| Hloubka sedu: | 43 cm |
| Židle: | Polypropylenový plast |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #c79d39 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Milujete v interiérech osvědčené kombinace materiálů, kvalitu a hlavně design, který se krátkodobými a pomíjivými trendy nenechá jen tak vyřadit ze hry? Představujeme vám vaší novou designovou lásku, která se ukrývá pod zkratkou WLL – značku White Label Living! Takhle mladá a svěží nizozemská značka skrývá ve své nabídce něco pro každého a dokazuje, že i kvalitní moderní nábytek může být cenově dostupný. U White Label Living vás nečekají žádné divoké trendové výstřelky. Pro nábytek a doplňky White Label Living je typická jednoduchost, čistý design a střídmé kombinace barev i materiálů, které si porozumí s celou škálou stylů současných interiérů. S designovkami z dílny White Label Living se vám snadno podaří vytvořit útulný a pohodlný domov s trendy a chic atmosférou, která vás jen tak neomrzí. Nechte se tedy vtáhnout do designové hry nadčasovosti a vytříbeného vkusu pro krásný domov současnosti!