momenti novinky
Antracitové čalouněné zahradní křeslo No.113 Mindo
Kód: 11275-070-481Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní křeslo Mindo 113 kombinuje komfort, funkčnost a estetiku. Křeslo je navržené tak, aby podporovalo přirozenou a relaxační polohu těla. Maximální komfort zaručuje čalounění látkou Sunbrella Sooty, která je známá svou odolností, prodyšností i stálobarevností. Celkový design kompletuje stylová hliníková podnož. Hliník je znám svou lehkostí i pevností. Kombinace těchto na údržbu nenáročných materiálů je ideální volbou pro vaší zahradu, terasu nebo balkon.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 5744002800026 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 92 cm |
| Šířka: | 79 cm |
| Hloubka: | 85 cm |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Čalounění: | Akryl |
| Typ látky: | Sunbrella ML00481 |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.