Heureka hodnocení 97 %
Barevná čalouněná barová židle CLAES
Kód: 1001155-WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jemně strukturovaný povrch barové židle Claes vnáší k barovému pultu či kuchyňskému ostrůvku hřejivou texturu a nostalgický nádech s kapkou retro elegance. Měkce polstrovaný sedák přímo vybízí k dlouhému stolování a nekonečným rozhovorům, zatímco štíhlá kovová podnož s věrným dekorem dřeva dodává celému konceptu vizuální lehkost a stabilitu. Je to dokonalé spojení nadčasového mid-century stylu a moderních nároků na pohodlí, které skvěle doplní moderní minimalistické kuchyně i interiéry laděné do útulného skandinávského designu.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548102408 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Hnědá, Pestrá |
| Opěradlo: | Ano |
| Výška sedu: | Do 67 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 94 cm |
| Šířka: | 44 cm |
| Hloubka: | 51 cm |
| Výška sedu: | 65 cm |
| Šířka sedu: | 44 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| Max. nosnost: | 130 kg |
| Čalounění: | 100% polyester |
| Podnož: | Železo s efektem dřeva |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměry balíku: | 99x35x55 cm |
| fv_Barva: | #b69a91 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Milujete v interiérech osvědčené kombinace materiálů, kvalitu a hlavně design, který se krátkodobými a pomíjivými trendy nenechá jen tak vyřadit ze hry? Představujeme vám vaší novou designovou lásku, která se ukrývá pod zkratkou WLL – značku White Label Living! Takhle mladá a svěží nizozemská značka skrývá ve své nabídce něco pro každého a dokazuje, že i kvalitní moderní nábytek může být cenově dostupný. U White Label Living vás nečekají žádné divoké trendové výstřelky. Pro nábytek a doplňky White Label Living je typická jednoduchost, čistý design a střídmé kombinace barev i materiálů, které si porozumí s celou škálou stylů současných interiérů. S designovkami z dílny White Label Living se vám snadno podaří vytvořit útulný a pohodlný domov s trendy a chic atmosférou, která vás jen tak neomrzí. Nechte se tedy vtáhnout do designové hry nadčasovosti a vytříbeného vkusu pro krásný domov současnosti!