Béžová čalouněná rozkládací pohovka MICADONI David 194 cm
Kód: MIC_03SF_263_F1_DAVID1Související produkty
Detailní popis produktu
Pozn. Interiérová fotografie je pouze ilustrativní.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který nejlépe ladí s vaším stylem a interiérem. U vybraných pohovek a křesel najdete PDF vzorník látek v sekci „Ke stažení“. Pokud si přejete fyzický vzorník, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu prostřednictvím chatu, telefonu nebo e-mailu.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozkládací pohovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5907114521580 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová |
| Rozpětí pohovky: | od 151 do 200 cm |
| Materiál podnože: | Plast |
| S úložným prostorem: | Ne |
| Šířka: | 194 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Hloubka: | 97 cm |
| Šířka sedu: | 164 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Hloubka sedu: | 55 cm |
| Rozměr lůžka: | 145 x 190 cm |
| Šířka područek: | 15 cm |
| Výška područek: | 86 cm |
| Výška zádové opěrky: | 53 cm |
| Výška podnože: | 4 cm |
| Max. nosnost: | 350 kg |
| Hmotnost: | 116 kg |
| Čalounění: | Strukturovaná látka |
| Typ látky: | Baltimore Sand |
| Martindale: | 30.000 |
| Certifikace OEKO-TEX®: | Ano |
| Podnož: | Černý plast |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Počet balení: | 2 ks |
| fv_Barva: | #CBC1B5 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud toužíte po nábytku, který ztělesňuje luxus, komfort a unikátní design, značka Micadoni je tím pravým řešením. V její nabídce najdete pohovky, křesla, židle a postele, které přinášejí nejen vizuální potěšení, ale také vynikající pohodlí pro každodenní život. Micadoni je pro všechny, kteří hledají stylovou eleganci a zároveň si potrpí na kvalitu a detail. Zatímco některé kousky se nesou v duchu klasické elegance, jiné přinášejí odvážné a extravagantní prvky, které dávají prostoru šmrnc. Micadoni se nebojí prozkoumat nové hranice a zároveň ctí pohodlí, které je pro značku klíčové. Nezáleží na tom, jestli preferujete jemné pastelové odstíny nebo dáváte přednost výraznějším barvám – díky širokému výběru čalounění a možnostem přizpůsobení podnoží si můžete vytvořit nábytek, který bude odrážet vaši osobnost a jedinečný styl. MICADONI vám umožní vyjádřit vaši kreativitu a přizpůsobit si každý detail, abyste svůj interiér přetvořili přesně podle svých představ. Micadoni není jen o nábytku – je to o zážitku, který vám každý kousek přinese.