Heureka hodnocení 97 %
Béžové čalouněné lounge křeslo JUMP AROUND
Kód: 1001615-BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Lounge křeslo Jump Around představuje nekompromisní komfort, který vás okamžitě přiměje zpomalit a užít si přítomný okamžik. Jeho organicky tvarovaná silueta s výrazným vertikálním prošíváním dodává prostoru jedinečnou vizuální dynamiku a hloubku. Bohatě polstrovaný sedák a rafinovaně zkosené područky poskytují dokonalou náruč pro čtení oblíbené knihy i pro chvíle s šálkem dobré kávy. Tento designový solitér se stane nepřehlédnutelným středobodem každého moderního obývacího pokoje nebo kreativního salonku, kterému dodá šmrnc a osobitou atmosféru.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8718548107700 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 71 cm |
| Šířka: | 91 cm |
| Hloubka: | 88 cm |
| Výška sedu: | 39 cm |
| Šířka sedu: | 64 cm |
| Hloubka sedu: | 56 cm |
| Čalounění: | Látka (polyester) |
| Martindale: | 15 000 |
| Barevná stálost: | 4-5 |
| Výplň: | PU pěna |
| Hustota pěny: | 36 D |
| Konstrukce: | Borovicové dřevo, překližka |
| Max. nosnost: | 200 kg |
| Rozměr balení: | 93 x 80 x 93 |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #f1e9db |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Milujete v interiérech osvědčené kombinace materiálů, kvalitu a hlavně design, který se krátkodobými a pomíjivými trendy nenechá jen tak vyřadit ze hry? Představujeme vám vaší novou designovou lásku, která se ukrývá pod zkratkou WLL – značku White Label Living! Takhle mladá a svěží nizozemská značka skrývá ve své nabídce něco pro každého a dokazuje, že i kvalitní moderní nábytek může být cenově dostupný. U White Label Living vás nečekají žádné divoké trendové výstřelky. Pro nábytek a doplňky White Label Living je typická jednoduchost, čistý design a střídmé kombinace barev i materiálů, které si porozumí s celou škálou stylů současných interiérů. S designovkami z dílny White Label Living se vám snadno podaří vytvořit útulný a pohodlný domov s trendy a chic atmosférou, která vás jen tak neomrzí. Nechte se tedy vtáhnout do designové hry nadčasovosti a vytříbeného vkusu pro krásný domov současnosti!