Heureka hodnocení 97 %
Béžový skleněný odkládací stolek BRIAN ø 33 cm
Kód: 1001546Související produkty
Detailní popis produktu
Odkládací stolek Brian je ztělesněním křehké elegance a minimalistické rafinovanosti. Jeho štíhlá konstrukce z práškově lakovaného kovu v jemném béžovém odstínu vytváří dokonalý kontrast k hluboké, kouřové desce z tmavého skla. Se svým průměrem 33 cm se stane ideálním, nevtíravým společníkem vedle vašeho oblíbeného křesla, kterému dodá nádech moderního luxusu a nadčasové čistoty.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
#tab-Péče o produkt#
Pro zachování dokonalého vzhledu obou materiálů doporučujeme skleněnou desku čistit pravidelně jemným hadříkem z mikrovlákna a pH neutrálním čističem na sklo. Kovovou konstrukci stačí otírat suchou utěrkou a vyvarovat se abrazivním prostředkům, které by mohly poškodit její práškový lak.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548106901 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Béžová, Šedá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 50 cm |
| Průměr: | 33 cm |
| Deska: | Kouřové sklo |
| Podnož: | Práškově lakovaný kov |
| Max. nosnost: | 10 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| Rozměr balení: | 39 x 56 x 39 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Milujete v interiérech osvědčené kombinace materiálů, kvalitu a hlavně design, který se krátkodobými a pomíjivými trendy nenechá jen tak vyřadit ze hry? Představujeme vám vaší novou designovou lásku, která se ukrývá pod zkratkou WLL – značku White Label Living! Takhle mladá a svěží nizozemská značka skrývá ve své nabídce něco pro každého a dokazuje, že i kvalitní moderní nábytek může být cenově dostupný. U White Label Living vás nečekají žádné divoké trendové výstřelky. Pro nábytek a doplňky White Label Living je typická jednoduchost, čistý design a střídmé kombinace barev i materiálů, které si porozumí s celou škálou stylů současných interiérů. S designovkami z dílny White Label Living se vám snadno podaří vytvořit útulný a pohodlný domov s trendy a chic atmosférou, která vás jen tak neomrzí. Nechte se tedy vtáhnout do designové hry nadčasovosti a vytříbeného vkusu pro krásný domov současnosti!