Heureka hodnocení 97 %
Béžové čalouněné lounge křeslo LOOM
Kód: 1001529Související produkty
Detailní popis produktu
Lounge křeslo Loom v sobě nese uvolněnou eleganci a hřejivý klid, které okamžitě promění jakýkoli kout v oázu stoprocentního odpočinku. Robustní, a přesto opticky odlehčená konstrukce z ušlechtilého jasanového dřeva dává vyniknout nádherné přírodní kresbě a mistrovskému řemeslnému zpracování. Rafinovaná silueta harmonicky propojuje organické textury s čistými liniemi moderního designu, což křeslu dává vyniknout zejména v interiérech laděných do skandinávského, japandi nebo moderního etno stylu. Usaďte se do náruče pohodlí, které pohladí na duši a dodá vašemu bydlení neotřelý estetický rozměr.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická křesla |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8718548106734 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Dekor dřeva: | Jasan |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 74 cm |
| Šířka: | 72 cm |
| Hloubka: | 91 cm |
| Výška sedu: | 40 cm |
| Šířka sedu: | 72 cm |
| Hloubka sedu: | 89 cm |
| Čalounění: | Látka (polyester), akryl |
| Martindale: | 50 000 |
| Barevná stálost: | 4 |
| Výplň: | PU pěna |
| Hustota pěny: | 26 |
| Konstrukce: | Jasanové dřevo |
| Max. nosnost: | 250 kg |
| Rozměr balení: | 74 x 76 x 93 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #d8cfc7 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Potrpíte si designu na jedinečnost a v interiéru toužíte po útulné atmosféře, která vás odnese daleko od starostí všedních dnů? Tak přesně tohle vám může nabídnout nábytek Dutchbone. Značka klade jak u nábytku, tak i interiérových doplňků důraz na udržitelnost a také na tradiční řemesla i ruční výrobu. Vše vnímá jako základní stavební kameny pro návrh originálních a vysoce kvalitních designových kousků, které okamžitě pozvou do každého interiéru atmosféru nabitou pohodou a stylovým komfortem. Zcela typické je pro značku použití exotických druhů dřev a dalších přírodních materiálů, výrazných barevných kovů, bohatě zdobených ornamentálních dekorů a také paleta sytých odstínů teplých barev. Pozvěte domů vůni dálek a nechte se okouzlit značkou Dutchbone!