Heureka hodnocení 97 %
Béžový mramorový odkládací stolek ANNA ø 35 cm
Kód: 1001550Související produkty
Detailní popis produktu
Odkládací stolek Anna je ztělesněním moderní elegance, kde se masivní deska z ušlechtilého mramoru snoubí s lehkostí subtilní podstavy z práškově lakovaného kovu. Každý kus je díky jedinečné kresbě přírodního kamene naprostým originálem, který do interiéru vnese dotek sofistikovaného luxusu. Svým minimalistickým charakterem se ideálně hodí do prostorů laděných v duchu moderního italského designu nebo k vybavení stylových městských apartmánů.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
#tab-Péče o produkt#
Mramorovou desku doporučujeme čistit pouze měkkým hadříkem navlhčeným ve vodě nebo pH neutrálním prostředku na přírodní kámen, vyhněte se kyselým čistidlům, která by mohla poškodit povrch. Kovovou podstavu stačí pravidelně zbavovat prachu suchou utěrkou, čímž dlouhodobě zachováte její matný, sametový vzhled.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548106949 |
| Materiál: | Mramor |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Nízké (do 45 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 42 cm |
| Průměr: | 35 cm |
| Max. nosnost: | 10 kg |
| Deska: | Mramor |
| Podnož: | Práškově lakovaný kov |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| Rozměr balení: | 41 x 48 x 41 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Milujete v interiérech osvědčené kombinace materiálů, kvalitu a hlavně design, který se krátkodobými a pomíjivými trendy nenechá jen tak vyřadit ze hry? Představujeme vám vaší novou designovou lásku, která se ukrývá pod zkratkou WLL – značku White Label Living! Takhle mladá a svěží nizozemská značka skrývá ve své nabídce něco pro každého a dokazuje, že i kvalitní moderní nábytek může být cenově dostupný. U White Label Living vás nečekají žádné divoké trendové výstřelky. Pro nábytek a doplňky White Label Living je typická jednoduchost, čistý design a střídmé kombinace barev i materiálů, které si porozumí s celou škálou stylů současných interiérů. S designovkami z dílny White Label Living se vám snadno podaří vytvořit útulný a pohodlný domov s trendy a chic atmosférou, která vás jen tak neomrzí. Nechte se tedy vtáhnout do designové hry nadčasovosti a vytříbeného vkusu pro krásný domov současnosti!