momenti novinky
Béžový koberec J-line Regan 140 x 200 cm
Kód: J-49517Související produkty
Detailní popis produktu
Zútulněte interiér stylovým kobercem Regan od značky J-line! Bude ideálním doplňkem k posteli, pohovce nebo do předsíně. Regan je vyrobený z juty a vlny, a díky kombinaci béžové a hnědé barvy perfektně zapadne do rustikálně laděných interiérů. Nebojte se změny – hravě ho sladíte také s ostatními doplňky i nábytkem. Koberec Regan nabízíme také ve větší velikosti!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 5400924495176 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Délka koberce: | Od 151 do 200 cm |
| Šířka koberce: | Od 101 do 150 cm |
| Výška vlasu: | Hladce tkané |
| Výška: | 200 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Koberec: | Juta, vlna |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.