momenti novinky
Béžový koberec J-line Regan 200 x 300 cm
Kód: J-49518Související produkty
Detailní popis produktu
Zútulněte interiér stylovým kobercem Regan od značky J-line! Bude ideálním doplňkem k posteli, pohovce nebo do předsíně. Regan je vyrobený z juty a vlny, a díky kombinaci béžové a hnědé barvy perfektně zapadne do rustikálně laděných interiérů. Nebojte se změny – hravě ho sladíte také s ostatními doplňky i nábytkem. Koberec Regan nabízíme také v menší velikosti!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5400924495183 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Délka koberce: | Od 251 cm |
| Šířka koberce: | Od 151 cm |
| Výška vlasu: | Hladce tkané |
| Výška: | 300 cm |
| Šířka: | 200 cm |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Koberec: | Juta, vlna |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.