-20 % na vše s kódem ONA2026
Béžový lakovaný rozkládací jídelní stůl RAGABA ENVELOPE 90 / 130 x 65 / 90 cm
Kód: NRAGABATE_E4_OAKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl RAGABA ENVELOPE je moderním stolem, který je inspirovaný klasickým skandinávským designem. Jeho velkou předností je rozložitelnost na rozměr 130 x 90 cm, a to až pro 6 osob. Stůl snoubí minimalismus v podobě čisté desky z MDF spolu s elegancí ve formě podnože, vyrobené z jasanového masivu. Ta je namořena mořidlem v hnědých odstínech dubu. Praktickým prvkem stolu je úložný prostor pod deskou, kam můžete uložit drobné doplňky. Díky své úsporné velikosti se jídelní stůl hodí i do menších prostor a skvěle vynikne v moderním interiéru.
Tip.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva stolu odpovídá úvodní produktové fotografii. Otírejte vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte agresivní a abrazivní čističe.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5903699881156 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Béžová |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Délka desky: | Od 100 do 149 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 76 / 74,8 cm |
| Šířka: | 90 / 130 cm |
| Hloubka: | 65 / 90 cm |
| Úložný prostor: | 84 x 46 x 7 cm |
| Počet míst k sezení: | 6 |
| Deska: | Lakované MDF |
| Povrchová úprava: | Pololesklá |
| Typ barvy: | S 2005-Y50R |
| Podnož: | Jasanové dřevo |
| Dekor podnože: | Dub |
| Hmotnost: | 28 kg |
| Max. nosnost: | 30 kg |
| Certifikace: | FSC 100% |
| Rozměr balíku 1: | 103 x 81 x 8 cm |
| Rozměr balíku 2: | 90 x 22 x 12 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.