Heureka hodnocení 97 %
Bílá čalouněná jídelní židle GEORGIA
Kód: 1001590Související produkty
Detailní popis produktu
Představujeme vám jídelní židli GEORGIA od značky DUTCHBONE. Uchvátí vás nejen její vintage vzhled, ale také velice pohodlné, béžové, polyesterové čalounění sedáku i opěradla. S židlí GEORGIA si budete připadat, že u svého oblíbeného jídla sedíte na obláčku. Designovku perfektně využijete nejen jako jídelní židli, ale i jako pohodlné křeslo například v obývacím pokoji. Výborně doplní vintage a rustikální interiéry, obzvláště skvěle bude vypadat v přítomnosti tmavého nábytku.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
#tab-Péče o produkt#
Židli doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548107496 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Bílá, Béžová |
| Područky: | Ne |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 78 cm |
| Šířka: | 62 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Šířka sedu: | 47 cm |
| Hloubka sedu: | 45 cm |
| Výška podnože: | 40 cm |
| Materiál podnože: | Práškovaný kov |
| Výplň: | Polyesterová pěna |
| Hustota pěny: | 30 |
| Čalounění: | Látka (polyester) |
| Martindale: | 25 000 |
| Barevná stálost: | 4 |
| Max. nosnost: | 150 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #f4f1ec |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Potrpíte si designu na jedinečnost a v interiéru toužíte po útulné atmosféře, která vás odnese daleko od starostí všedních dnů? Tak přesně tohle vám může nabídnout nábytek Dutchbone. Značka klade jak u nábytku, tak i interiérových doplňků důraz na udržitelnost a také na tradiční řemesla i ruční výrobu. Vše vnímá jako základní stavební kameny pro návrh originálních a vysoce kvalitních designových kousků, které okamžitě pozvou do každého interiéru atmosféru nabitou pohodou a stylovým komfortem. Zcela typické je pro značku použití exotických druhů dřev a dalších přírodních materiálů, výrazných barevných kovů, bohatě zdobených ornamentálních dekorů a také paleta sytých odstínů teplých barev. Pozvěte domů vůni dálek a nechte se okouzlit značkou Dutchbone!