Béžová čalouněná jídelní židle BRESSO
Kód: 1001641Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle Bresso v sobě nese nezaměnitelný retro šarm inspirovaný estetikou mid-century moderního stylu, který okamžitě zútulní každou jídelnu. Organicky tvarované opěradlo z podmanivého ohýbaného dřeva v odstínu tmavého ořechu vytváří působivý kontrast k bohatě strukturovanému béžovému čalounění. Robustní, a přesto elegantně štíhlá dřevěná podnož zajišťuje dokonalou stabilitu a podtrhuje sofistikovanou siluetu celé židle. Dopřejte svému interiéru solitér, který promění každodenní setkání u stolu v jedinečný estetický a komfortní zážitek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548109360 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Područky: | Ne |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 77 cm |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Výška sedu: | 47 cm |
| Šířka sedu: | 47 cm |
| Hloubka sedu: | 46 cm |
| Čalounění: | Látka (polyester) |
| Martindale: | 10 000 |
| Barevná stálost: | 4-5 |
| Výplň: | PU pěna |
| Hustota pěny: | 20 |
| Konstrukce: | Kaučukové dřevo |
| Max. nosnost: | 120 kg |
| Rozměr balení: | 73 x 37 x 60 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Potrpíte si designu na jedinečnost a v interiéru toužíte po útulné atmosféře, která vás odnese daleko od starostí všedních dnů? Tak přesně tohle vám může nabídnout nábytek Dutchbone. Značka klade jak u nábytku, tak i interiérových doplňků důraz na udržitelnost a také na tradiční řemesla i ruční výrobu. Vše vnímá jako základní stavební kameny pro návrh originálních a vysoce kvalitních designových kousků, které okamžitě pozvou do každého interiéru atmosféru nabitou pohodou a stylovým komfortem. Zcela typické je pro značku použití exotických druhů dřev a dalších přírodních materiálů, výrazných barevných kovů, bohatě zdobených ornamentálních dekorů a také paleta sytých odstínů teplých barev. Pozvěte domů vůni dálek a nechte se okouzlit značkou Dutchbone!