Heureka hodnocení 97 %
Bílá hliníková zahradní židle Zelmar se šedým podsedákem
Kód: BI-0664106Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní hliníková zahradní židle Zelmar spojuje minimalismus a funkčnost. Lehká, ale pevná konstrukce s dřevěným efektem na područkách dodá prostoru příjemnou atmosféru. Sedák s odnímatelným polštářem potaženým vodoodpudivou látkou se postará o maximální pohodlí i při delším posezení. Díky stohovatelnosti ušetří místo a snadno se uklidí po sezóně. Zelmar je perfektní volba pro milovníky jednoduchého skandinávského stylu.
Pozn.: Exteriérové foto je pouze ilustrativní, barva židle odpovídá produktové fotografii. Odnímatelné polštáře při nepoužívání sklízejte. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní jídelní židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8051836778443 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Bílá |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Stohovatelné: | Ano |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 56 cm |
| Výška sedu: | 49 cm |
| Výška područek: | 65,5 cm |
| Podsedák: | Olefin (100% polypropylen) |
| Odnímatelný polštář: | Ano |
| Voděodpudivé: | Ano |
| Konstrukce: | Práškově lakovaný hliník |
| Stohovatelnost: | Ano |
| fv_Barva: | #B8B5AE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!