momenti novinky
Bílý dřevěný konferenční stolek RAGABA CONTRAST SLICE 100 cm
Kód: RAGABACTRWWSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Minimalistický konferenční stolek RAGABA CONTRAST SLICE dodá vašemu interiéru příjemnou a útulnou atmosféru. Kulatá deska z jasanového dřeva se snoubí s lehce zešikmenou podnoží ze stejného materiálu, což vytváří zajímavý kontrast. Sjednocený vzhled stolku dodává elegantní bílá barva, která však stále zachovává jedinečnou strukturu dřeva. Tento ležérní stolek bude designovým kouskem do vašeho obývacího pokoje, kde nejlépe vynikne vedle vaší oblíbené pohovky či křesla.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva stolku je bílá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 0658215486470 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Bílá |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 31 cm |
| Průměr: | 100 cm |
| Tloušťka desky: | 2,8 cm |
| Deska: | Jasanové dřevo |
| Podnož: | Jasanové dřevo |
| Dekor desky: | Dub |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Max. nosnost: | 35 kg |
| Designér: | Marcin Gładzik |
| Certifikace: | FSC 100% |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.