-10 % na vše | Jarní radosti
Bílý lakovaný konferenční stolek RAGABA UFO 70 cm
Kód: RAGABAUFO11Související produkty
Detailní popis produktu
RAGABA UFO je minimalistický konferenční stolek, který ztělesňuje podstatu skandinávského designu. Deska stolku a police jsou vyrobené z lakovaného MDF a elegantní nádech dodává stolku zešikmená kulatá podnož z bukového masivu. Police poskytuje praktický úložný prostor na oblíbené drobnosti, jako je ovladač či mobilní telefon. UFO se bude skvěle vyjímat v moderních interiérech například vedle pohovky či křesla.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva stolku je bílá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5903699888339 |
| Materiál: | MDF |
| Barva: | Bílá |
| Dekor dřeva: | Buk |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 35 cm |
| Průměr: | 70 cm |
| Tloušťka desky: | 2 cm |
| Výška podnože: | 31 cm |
| Deska: | Lakované MDF |
| Podnož: | Bukové dřevo |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Rozměr balíku: | 77 x 77 x 9 cm |
| Designér: | Marcin Gładzik |
| Certifikace: | FSC 100%, FSCMIX |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.