-20 % na vše s kódem ONA2026
Bílý zahradní stůl Alcora 180 x 90 cm s keramickou deskou
Kód: BI-0666086Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní stůl Alcora představuje ztělesnění čistého italského designu a venkovní pohostinnosti. Jeho nadčasová silueta s jemně tvarovanou podnoží a elegantní tenkou keramickou deskou vnáší do prostoru vizuální lehkost a sofistikovanou harmonii. Tento velkorysý jídelní stůl se stane přirozeným centrem setkávání na moderních terasách i v klasických zahradách laděných do elegantního provensálského či středomořského stylu.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836669031 |
| Materiál: | Keramika, Hliník |
| Barva: | Bílá |
| Délka desky: | Od 150 do 199 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 180 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Výška desky: | 1,1 cm |
| Deska: | Keramika |
| Konstrukce: | Práškově lakovaný hliník |
| Vyžaduje montáž: | Podnož |
| fv_Barva: | #FFFFFF |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!