momenti novinky
Černá bavlněná utěrka Minimal 50 x 70 cm
Kód: SOD-702960Související produkty
Detailní popis produktu
Ať už budete vařit, utírat nádobí nebo leštit skleničky, bavlněná utěrka Minimal od značky Södahl vám bude v kuchyni vždy věrným pomocníkem. Je vyrobena ze 100% bavlněných vláken, které zaručí její dokonalou savost. Pyšní se certifikací OEKO-TEX® STANDARD 100, díky němuž nebyly při výrobě použity žádné chemické látky. Potěší vás svým hravým designem s kostkovaným vzorem a vy si ji můžete vybrat hned ze dvou barev.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Utěrky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5722007029604 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Černá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Utěrka: | 100% bavlna |
| Certifikace: | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Vhodné do pračky: | Ano (max. 60°C) |
| Vhodné do sušičky: | Ano (nízká teplota) |
| Žehlení: | Ano (nízká teplota) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Södahl je značkou, která dokonale zosobňuje skandinávskou jednoduchost a přirozenou krásu. Od svého založení v roce 1963 designérem Hansem Jürgenem Schöbelem se zaměřuje na vytváření kvalitních produktů s nadčasovým designem. Její filozofie spočívá v kombinaci kvalitních materiálů, jedinečných vzorů a barev, které se snadno mixují a kombinují a to jak v ložnici, tak v kuchyni či koupelně. Södahl nabízí širokou paletu výrobků – od pohodlného povlečení a jemných polštářků po praktické utěrky a osušky, které dodají každému interiéru skandinávský nádech elegance. Každý kousek je navržen s důrazem na dlouhou životnost a vysokou kvalitu, což zaručuje, že budou nejen krásné, ale i funkční po mnoho let.