momenti novinky
Černá dřevěná soška Elya 45,5 cm
Kód: BV-82072756Související produkty
Detailní popis produktu
Dekorace Elya z černě lakovaného jedlového dřeva vnáší do interiéru podmanivou texturu a autentický charakter starožitných artefaktů. Její syrový, ručně opracovaný vzhled se stane dramatickým solitérem na vaší komodě či knihovně, kde nejlépe vynikne v kombinaci s minimalistickými prvky či v eklekticky laděném prostoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173354276 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 45,5 cm |
| Šířka: | 19 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Váha: | 0,8 kg |
| Soška: | Jedlové dřevo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.