-20 % na vše s kódem ONA2026
Černá dřevěná stolička Tabonta 46 cm
Kód: TABURET-02-BLACKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
V každé domácnosti se najde chvíle, kdy přijde vhod praktická stolička. Nenápadný pomocník, který nezabere mnoho místa, ale oceníte ho při každé návštěvě navíc, u konferenčního stolku i v předsíni při obouvání. Precizně zpracovaná konstrukce podtrhuje nadčasový design a dává vyniknout elegantnímu černému odstínu. Stoličku můžete využít nejen k sezení, ale také jako stylový odkládací stolek nebo originální noční stolek do ložnice – jde zkrátka o praktický multifunkční doplněk!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 674005400860 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Černá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 46 cm |
| Průměr: | 33 cm |
| Váha: | 4,8 kg |
| Max. nosnost: | 120 kg |
| Stolička: | Bukové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Česká značka Form Wood se zaměřuje na kvalitní materiály a minimalistický design. Pracuje převážně s masivním dřevem, a tím si vysloužila naši pozornost. Specializuje se na produkty, které jsou nejen esteticky přitažlivé, ale také praktické a odolné, což zajišťuje dlouhou životnost a spokojenost při každodenním používání. Náš pečlivě vybraný sortiment produktů značky Formwood zahrnuje především jíeldní židle, stoly a křesla, které snadno zkombinuje s různými styly a interiéry. Produkty Formwood se vyznačují čistými liniemi a minimalistickým stylem, což je činí ideálními pro moderní interiéry.