-20 % na vše s kódem ONA2026
Dubová stolička Tabonta 50 cm se šedým sedákem
Kód: TABURET-03-DUB-MYSTIC69Související produkty
Detailní popis produktu
V každé domácnosti se najde chvíle, kdy přijde vhod praktická stolička. Nenápadný pomocník, který nezabere mnoho místa, ale oceníte ho při každé návštěvě navíc, u konferenčního stolku i v předsíni při obouvání. Precizně zpracovaná konstrukce podtrhuje nadčasový design a dává vyniknout přírodnímu odstínu dřeva. Sedák je navíc doplněný čalouněním, takže je sezení na stoličce ještě příjemnější. Pokud byste měli zájem o jinou barvu čalounění, neváhejte náš kontaktovat!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoličky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 674005400877 |
| Materiál: | Látka, Dřevo masiv |
| Barva: | Šedá, Přírodní |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 50 cm |
| Průměr: | 33 cm |
| Váha: | 4,8 kg |
| Max. nosnost: | 120 kg |
| Stolička: | Bukové dřevo |
| Moření: | Dub |
| Čalounění: | 50%PES, 35% AC, 15% PA |
| Typ látky: | Mystic grigio 69 |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Česká značka Form Wood se zaměřuje na kvalitní materiály a minimalistický design. Pracuje převážně s masivním dřevem, a tím si vysloužila naši pozornost. Specializuje se na produkty, které jsou nejen esteticky přitažlivé, ale také praktické a odolné, což zajišťuje dlouhou životnost a spokojenost při každodenním používání. Náš pečlivě vybraný sortiment produktů značky Formwood zahrnuje především jíeldní židle, stoly a křesla, které snadno zkombinuje s různými styly a interiéry. Produkty Formwood se vyznačují čistými liniemi a minimalistickým stylem, což je činí ideálními pro moderní interiéry.