-10 % na vše | Jarní radosti
Černá kovová stolní lampa Somcasa Iria 54 cm
Kód: 00LP305201Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní stolní lampa Somcasa Iria je inspirovaná industriálním designem. Netradiční a přitom jednoduchý vzhled je skvělým doplňkem každého komerčního i domácího prostředí. Užitečnou součástí je kloub, díky čemuž je možné svítidlo libovolně natočit.
pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 9900000151508 |
| Materiál: | Kov, Dřevo masiv |
| Barva: | Černá, Přírodní |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 54 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E27 max.40W |
| Stínidlo: | Lakovaný kov |
| Průměr stínidla: | 13 cm |
| Podstava: | Lakovaný kov |
| Průměr podstavy: | 15 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 200 cm |
| Rozměr balení: | 32 x 20 x 19 cm |
| fv_Barva: | #000000 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář