-20 % na vše s kódem ONA2026
Černá stolní lampa Tripura 61 cm
Kód: BI-5802202Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce designových svítidel Tripura vnese do vašeho interiéru podmanivou hru světla, stínů a prvotřídního luxusu. Dominantou stojacích i stolních lamp je sochařsky tvarovaná podnož s ladným profilem v matně zlatém provedení, která i během dne působí jako samostatné umělecké dílo. Doplňte svůj obývací pokoj, ložnici či reprezentativní koutek o kousek, který v sobě dokonale spojuje funkčnost s vytříbenou estetikou.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampy |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8051836625969 |
| Materiál: | Kov, Bavlna |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Pouze s chytrou žárovkou |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 61 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 250 cm |
| Stínidlo: | Bavlna |
| Podnož: | Kov |
| Světelný zdroj: | 1x E27 40W |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #1B1B1B |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!