-10 % na vše | Jarní radosti
Černé plastové zahradní lounge křeslo HOUE Nami
Kód: 23811-2012Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní lounge křeslo Nami od značky HOUE zaujme svým jednoduchým, minimalistickým vzhledem. Dánská značka HOUE si hrdě stojí za tím, že se přestala dívat na plastový odpad jako na problém, ale vidí v něm zdroj, ze kterého může vzniknout nový poklad. Křeslo je dostupné ve třech různých barvách. Doplnit ho můžete stolem nebo zahradní židlí ze stejnojmenné série.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5714098025252 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 63 cm |
| Šířka: | 66 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška sedu: | 31/36 cm |
| Šířka sedu: | 42 cm |
| Hloubka sedu: | 44 cm |
| Výška područek: | 57 cm |
| Sedák: | Plast |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Designér: | Hans Thyge & Co. |
| Stohovatelné: | Ano, 10 kusů |
| Hmotnost: | 6,5 kg |
| Rozměr balíku: | 97 x 71 x 62 cm |
| fv_Barva: | #121114 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.