-10 % na vše | Jarní radosti
Dubový TV stolek Blackbone 200 x 43 cm
Kód: RI-7374Detailní popis produktu
Černý dubový TV stolek Blackbone od značky Richmond Interiors zaujme svým osobitým zpracováním a kombinací materiálů. Korpus stolku je vyroben z dubového dřeva, kovová podnož je měděně zbarvená. Atraktivitu nábytku zvyšuje úložný prostor se dvěma otevřenými a čtyřmi zavřenými policemi. Díky čistému provedení a stylovému designu se stolek Blackbone stane dominantou vašeho interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8720621604419 |
| Materiál: | Kov, Dýha |
| Barva: | Černá, Zlatá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Rozpětí: | Od 151 do 200 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 60 cm |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Hmotnost: | 62 kg |
| Korpus: | Dubová dýha |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.