Heureka hodnocení 97 %
Dubový TV stolek Whitebone 200 x 42,5 cm
Kód: RI-7791Související produkty
Detailní popis produktu
Nechte se unést TV stolkem Whitebone od značky Richmond, který je charakteristický výrazným barevným kontrastem. Tento TV stolek je vyrobený z kvalitní dubové dýhy v béžové barvě, a je doplněný o elegantní, mosazné kovové detaily, které tvoří poutavý kontrast. Čtyři dvířka odhalují dostatek uzavřeného úložného prostoru pro váš inventář, zatímco uprostřed stolku naleznete tři otevřené police pro vaše dekorace Ať už je váš interiér laděný do minimalistického stylu, nebo zahrnuje prvky glamour či industriálního stylu, TV stolek Whitebone se stane nepostradatelným doplňkem každého moderního obývacího prostoru.
Tip: Doporučujeme čistit vlhkým hadříkem nebo prachovkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8720621694625 |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Béžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| Rozpětí: | Od 151 do 200 cm |
| Výška: | 61 cm |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 42,5 |
| Výška skryté police: | 15,5 cm |
| Šířka skryté police: | 60,5 cm |
| Hloubka skryté police: | 35 cm |
| Výška otevřené police: | 15,5 cm |
| Šířka otevřené police: | 70 cm |
| Konstrukce: | Béžová dubová dýha |
| Dvířka: | Béžová dubová dýha |
| Odstín: | Verona Grey |
| Podnož: | Mosazný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.