-20 % na vše s kódem ONA2026
Dřevěný jídelní stůl RAGABA TRIVENTI 80 x 80 cm s bílou podnoží
Kód: RAGABATT11Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl RAGABA TRIVENTI bude nadčasovým minimalistickým kouskem do vaší jídelny. Stůl disponuje jednoduchými liniemi se štíhlou vysokou podnoží, která dodá celému kousku na vznešenosti a eleganci. Deska s přirozenou strukturou dřeva je vyrobena z jasanového masivu, stejně tak jako podnož, která je natřena bílým lakem. Stůl se bude skvěle vyjímat v moderní kuchyni či jídelně spolu s doplňky a nábytkem v podobně laděných barvách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 5903699887660 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Bílá, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Jasan |
| Délka desky: | Do 99 cm |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 80 cm |
| Deska: | Jasanové dřevo |
| Podnož: | Jasanové dřevo |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Max. nosnost: | 100 kg |
| Designér: | Marcin Gładzik |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.