momenti novinky
Dřevěný odkládací stolek Lopez Ø40 cm
Kód: BI-0747182Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce mangových odkládacích stolků Lopez představuje fascinující dialog mezi surovou přírodou a moderním designem. Každý ze stolků vyniká sochařskými tvary – od organických siluet s vnitřním otvorem až po hravé konstrukce připomínající na sebe naskládané kameny. Ruční zpracování masivního dřeva v několika barevných provedení podtrhuje jedinečnou texturu manga a dodává interiéru v duchu wabi-sabi nebo moderního etna silný vizuální charakter.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8051836574304 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Béžová, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška odkl. stolků: | Nízké (do 45 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 45 cm |
| Průměr: | 40 cm |
| Stolek: | Mangové dřevo |
| fv_Barva: | #D4C8B8 |
| fv_Průměr: | Ø40 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!