Heureka hodnocení 97 %
Dřevěný TV stolek Lachance 220 x 30 cm s keramickou deskou
Kód: RI-213740Související produkty
Detailní popis produktu
Zhmotněte definici současného luxusu s designovým televizním stolkem Lachance, který se stane nepřehlédnutelným solitěrem vašeho obývacího pokoje. Harmonické spojení bohaté textury dubové dýhy v hřejivém hnědém tónu a prémiové keramické desky s texturou přírodního travertinu vnáší do interiéru vytříbenou eleganci a moderní organický styl. Sofistikované řemeslné zpracování se snoubí s maximální funkčností v podobě velkorysého úložného prostoru s tichým dovíráním, který elegantně skryje veškerou multimediální techniku i díky elegantnímu výřezu v desce pro kabeláž. Tento závěsný prvek dokonale doplní minimalisticky laděné i moderní městské prostory, kterým dodá hloubku, hřejivou atmosféru a nekompromisní styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8721009418284 |
| Materiál: | MDF, Keramika |
| Barva: | Hnědá |
| 3D modely: | Ano |
| Rozpětí: | Od 201 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 220 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Váha: | 58 kg |
| Max. nosnost: | 40 kg |
| Konstrukce: | Dubová dýha, MDF, recyklované dřevo |
| Deska: | Keramika |
| Dekor desky: | Travertin |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Systém zavírání: | Soft close |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Luxus, který si můžete dovolit – to je filozofie nizozemské značky Richmond, která už více než 45 let přináší do interiérů eleganci, originalitu a špičkové zpracování. Z původního rodinného podniku se vypracovala na celosvětově uznávaného výrobce designového nábytku a dokazuje, že luxus nemusí být jen výsadou vyvolených. Odvážné linie, sofistikované materiály a osobitý styl – v široké nabídce této značky najdete nejen nábytek, ale také osvětlení a interiérové doplňky, které reflektují jak aktuální trendy, tak nadčasovou klasiku inspirovanou starožitným nábytkem. Designéři značky si pohrávají s výraznými materiálovými kombinacemi, odvážnými tvary i hravými detaily, které okamžitě upoutají pozornost a dodají prostoru jedinečný charakter. Ať už jste milovníci okázalé extravagance, vyznavači klasického luxusu nebo hledáte zajímavý solitér, který ozvláštní moderní interiér, RICHMOND má co nabídnout. Objevte kouzlo designového nábytku, který nejen skvěle vypadá, ale především přináší do každého domova styl, pohodlí a nadčasovou eleganci.