Heureka hodnocení 97 %
Dřevěný zahradní set stolu a šesti židlí Adrian
Kód: BI-0807025Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěný zahradní set stolu a šesti židlí Adrian přináší na vaši terasu nekompromisní eleganci založenou na čistých geometrických liniích a kráse masivního dřeva. Unikátně tvarované podnože vnášejí do celkového designu moderní architektonický prvek, který harmonicky doplňuje pohodlné židle se světlými, odnímatelnými sedáky. Díky velkorysému prostoru se tato sestava stane srdcem každého rodinného stolování i společenských večerů pod širým nebem. Investujte do kousku, který v sobě dokonale spojuje poctivé řemeslné zpracování s vytříbeným současným stylem.
Pozn.: Odnímatelné polštáře při nepoužívání sklízejte. Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud jej chcete nechat venku, chraňte jej na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
#tab-Péče o produkt#
Čistěte hadříkem navlhčeným v jemném čisticím prostředku a ihned osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky, jako jsou acetony, bělidla nebo rozpouštědla.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní a balkonové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8051836794733 |
| Materiál: | Látka, Dřevo masiv |
| Barva: | Béžová, Přírodní |
| Dekor dřeva: | Akát |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška stolu: | 77 cm |
| Šířka stolu: | 240 cm |
| Hloubka stolu: | 100 cm |
| Výška židlí: | 82 cm |
| Šířka židlí: | 53 cm |
| Hloubka židlí: | 58 cm |
| Výška sedu: | 48 cm |
| Výška područek: | 67,5 cm |
| Konstrukce stolu: | Akátové dřevo |
| Konstrukce židlí: | Akátové dřevo |
| Odnímatelné podsedáky: | Olefin (100% polypropylen) |
| Počet židlí: | 6 |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Designový nábytek značky BIZZOTTO lze považovat za dokonalého zástupce pověstné italské elegance, smyslu pro styl a také umění žít. A není se čemu divit – tento italský výrobce je dnes skutečným rodinným klenotem, o který pečuje a rozvíjí jej už třetí generace, s více než 45 lety zkušeností ze světa interiérového designu. V nabídce BIZZOTTO najdete produkty, které se postarají o vaše maximální pohodlí doma i na zahradě. Značka se snaží ve svých produktech spojovat univerzalitu a nadčasovou krásu, špičkovou kvalitu materiálů, precizní řemeslnou práci se smyslem pro detail a také vytříbený styl, který se inspiruje tím nejlepším nejen ze současného italského designu, ale i z jiných zemí a kultur. Díky tomu je značka BIZZOTTO přístupná širokému spektru zákazníků a v podstatě každý má šanci si mezi jejími produkty najít designovku svého srdce, která promění jeho interiér ve stylové, pohodové a komfortní místo. Prohlédněte si, co jsme pro vás od této značky vybrali a udělejte si designovou radost!