Heureka hodnocení 97 %
Dubové závěsné zrcadlo EMBER 60 x 37 cm
Kód: 1001370Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňte svůj interiér o poslední tečku a opticky zvětšete místnost pomocí nástěnného zrcadla Ember. Jeho rám z dubového dřeva má příjemně zaoblené tvary, které dokonale ladí se zbytkem této nábytkové kolekce.
Dostaňte domů kousek poctivé přírody s kolekcí nábytku Ember, která sází na hřejivý dub a přírodní dýhu. Celá tahle řada vás potěší promyšlenými detaily – pevné dřevo zjemňují bezpečné zaoblené rohy, díky kterým nábytek nepůsobí v místnosti těžce. Největší zajímavostí je ale skládaná struktura na povrchu, kde kresba dřeva ubíhá v různých směrech a vytváří krásný živý efekt. Ať už si pořídíte jeden kousek, nebo propojíte celý obývák s jídelnou, získáte nadčasový základ domova, který vás jen tak neomrzí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná zrcadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8718548104983 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Výška: | 60 cm |
| Šířka: | 37 cm |
| Hloubka: | 3 cm |
| Zrcadlo: | Dubové dřevo, zrcadlové sklo |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Rozměry balení: | 45 x 68 x 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud byste měli v ruce holandský slovník, pod písmenem “Z” byste mohli najít slovíčko zuiver. Kromě slovníku máte ovšem možnost potkat tento pojem, který lze jednoduše přeložit jako “čistý”, ještě ve světě interiérového designu. A to jako název jedné z nejvýraznějších značek nábytku a interiérových doplňků současnosti. Značka ZUIVER, pohybující se na trhu od roku 2011, dělá významu svého názvu čest – čistotě a jednoduchosti je absolutně věrná ve všech směrech své činnosti. Produkty ZUIVER reflektují požadavky moderního životního stylu a nechybí jim ani dotek současných designových konceptů. U doplňků i nábytku klade ZUIVER důraz na nadčasovost, komfort, ale také kreativitu a nápaditost. I přesto ale produkty promlouvají nekomplikovaným jazykem a cestu si k nim najde každý, komu je blízká myšlenka útulného a zároveň moderního domova, který nepodléhá krátkodobým trendům. Nechte se okouzlit cenově dostupnými kousky ze země tulipánů a proměňte svůj sen o designovém bydlení ve skutečnost.