Heureka hodnocení 97 %
Dubový odkládací stolek EMBER 40 x 40 cm
Kód: 1001371Související produkty
Detailní popis produktu
Malý, ale velmi užitečný – přesně takový je odkládací stolek Ember z masivního dubu. Skvěle poslouží vedle křesla na čtení, v rohu místnosti pod květinu nebo klidně jako noční stolek k posteli. Hravá struktura dřeva na horní desce a jemně zaoblené hrany z něj dělají pěkný detail, který snadno sladíte s jakoukoliv moderní pohovkou nebo křeslem.
Dostaňte domů kousek poctivé přírody s kolekcí nábytku Ember, která sází na hřejivý dub a přírodní dýhu. Celá tahle řada vás potěší promyšlenými detaily – pevné dřevo zjemňují bezpečné zaoblené rohy, díky kterým nábytek nepůsobí v místnosti těžce. Největší zajímavostí je ale skládaná struktura na povrchu, kde kresba dřeva ubíhá v různých směrech a vytváří krásný živý efekt. Ať už si pořídíte jeden kousek, nebo propojíte celý obývák s jídelnou, získáte nadčasový základ domova, který vás jen tak neomrzí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548104990 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška odkl. stolků: | Nízké (do 45 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška podnože: | 27 cm |
| Stolek: | Masivní dubové dřevo |
| fv_Provedení: | Odkládací stolek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud byste měli v ruce holandský slovník, pod písmenem “Z” byste mohli najít slovíčko zuiver. Kromě slovníku máte ovšem možnost potkat tento pojem, který lze jednoduše přeložit jako “čistý”, ještě ve světě interiérového designu. A to jako název jedné z nejvýraznějších značek nábytku a interiérových doplňků současnosti. Značka ZUIVER, pohybující se na trhu od roku 2011, dělá významu svého názvu čest – čistotě a jednoduchosti je absolutně věrná ve všech směrech své činnosti. Produkty ZUIVER reflektují požadavky moderního životního stylu a nechybí jim ani dotek současných designových konceptů. U doplňků i nábytku klade ZUIVER důraz na nadčasovost, komfort, ale také kreativitu a nápaditost. I přesto ale produkty promlouvají nekomplikovaným jazykem a cestu si k nim najde každý, komu je blízká myšlenka útulného a zároveň moderního domova, který nepodléhá krátkodobým trendům. Nechte se okouzlit cenově dostupnými kousky ze země tulipánů a proměňte svůj sen o designovém bydlení ve skutečnost.