Heureka hodnocení 97 %
Dubový konferenční stolek Latch 110 x 87 cm
Kód: 03-110-25_00001Související produkty
Detailní popis produktu
Konferenční stolek Latch je výrazný designový kousek, který v sobě spojuje hravost, poctivé řemeslo a sochařsky pojatou estetiku. Vznikl jako vítězný návrh soutěže Bolia Design Awards 2017 a okamžitě zaujal svou originální formou, jejíž krása spočívá v jemných nepravidelnostech a přirozenosti materiálu. Stolek je vyroben z FSC™ certifikovaného masivního dubového dřeva a zaujme jedinečnou kompozicí organických tvarů a různých průměrů jednotlivých částí. Díky tomu působí lehce experimentálně, přesto harmonicky a elegantně. Každý detail podtrhuje krásu přírodního dřeva a dodává stolku osobitý charakter, který se stane nepřehlédnutelným prvkem interiéru. Designérské studio Dazingfeelsgood vytvořilo stolek, který není jen praktickým kusem nábytku, ale také objektem vytvářejícím emoce a atmosféru. Latch krásně doplní moderní, minimalistické i přírodně laděné interiéry a vnese do nich pocit originality, lehkosti a nadčasové elegance.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 674005401423 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Dub |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| Výška: | 39 cm |
| Šířka: | 110 cm |
| Hloubka: | 87 cm |
| Tloušťka desky: | 4 cm |
| Stolek: | Masivní dubové dřevo |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| Váha: | 27 kg |
| Designové studio: | Dazingfeelsgood |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #A48267 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Bolia představuje moderní dánský design, který přináší do interiérů klid, lehkost a přírodní estetiku. Tato značka se inspiruje skandinávskou přírodou a vytváří nábytek, jenž propojuje řemeslnou tradici s inovativním myšlením. Najdete zde sedací soupravy, stoly, židle i doplňky, které harmonicky doplňují moderní domovy a vytvářejí prostory plné klidu a rovnováhy. Typické jsou pro tuto značku čisté linie, jemná paleta tónů a promyšlené detaily, které podtrhnou charakter každého interiéru. Bolia je volbou pro ty, kteří hledají designový nábytek s duší, kde každý kus přináší nejen estetický zážitek, ale i funkčnost a dlouhou životnost. Vytvořte si domov, který bude stejně nadčasový jako váš životní styl.