momenti novinky
Hnědá dřevěná lavice DUTCHBONE JAKUB 70 x 40 cm
Kód: 1600005Související produkty
Detailní popis produktu
Lavice DUTCHBONE JAKUB pochází ze série produktů, díky kterým může být vaše chodba či předsíň dokonale sladěna v jednotném designu. Lavice zaujme svým zajímavě členěným sedákem a celkovým robustnějším designem. Je vyrobena z mangového dřeva, jehož výrazná kresba v interiéru skvěle vynikne. Oblečte vaši předsíň do nového se sérií masivního nábytku Jakub!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8718548073258 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 45 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Hmotnost: | 6,6 kg |
| Max. nosnost: | 80 kg |
| Sedák: | Mangové dřevo |
| Podnož: | Mangové dřevo |
| fv_Barva: | #945136 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.